Mieszkanie na sprzedaż
ul. Sportowa Rzeszów

Mieszkanie 1-pokojowe Rzeszów, ul. Sportowa. Zdjęcie 1
Mieszkanie 1-pokojowe Rzeszów, ul. Sportowa. Zdjęcie 2
Mieszkanie 1-pokojowe Rzeszów, ul. Sportowa. Zdjęcie 3
Mieszkanie 1-pokojowe Rzeszów, ul. Sportowa. Zdjęcie 4
Mieszkanie 1-pokojowe Rzeszów, ul. Sportowa. Zdjęcie 5

Mieszkanie na sprzedaż Rzeszów ul. Sportowa · 11 piętro

290 000
10 432 zł/m²
27
1 pok.
Rzeszów, Sportowa - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Biuro Nieruchomości OMEGA ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 27,80 m², zlokalizowanej w centrum Rzeszowa, przy ul. Sportowej.

Mieszkanie składa się z jasnego pokoju z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju.

Lokal jest w stanie do zamieszkania, dzięki czemu nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych i umożliwia szybkie wprowadzenie się.

Nieruchomość sprzedawana jest z wyposażeniem (lodówka, piekarnik, kuchenka indukcyjna, zmywarka)
W mieszkaniu znajduje się również klimatyzacja, zapewniająca komfort użytkowania przez cały rok.

Lokal położony jest na 11. piętrze w budynku z windą, co gwarantuje przyjemny widok na okolicę.

Przy budynku dostępny jest parking publiczny.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne udogodnienia: szkoła, uczelnie, galeria handlowa, sklepy oraz pełna infrastruktura miejska.

Forma własności : spółdzielcze własnościowe

Czynsz : ok. 400 zł
Cena: 290 000 zł
Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację
tel: [numer] / [numer]

  • Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 27,80 m² aneks kuchenny
  • 11 piętro w 11-piętrowym bloku z płyty z windą, rok budowy 1994
  • Rzeszów ul. Sportowa
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą  
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
58000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat