Mieszkanie na sprzedaż Rzeszów Śródmieście al. mjr. Wacława Kopisto · 1 piętro
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
3 pokoje | 71,65 m2 | ul. Kopisto | Rzeszów
Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 71,65 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie, który został oddany do użytkowania w 2015 roku. Budynek ogrodzony oraz monitorowany. Mieszkanie jasne i przestronne, nadaje się do wprowadzenia bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Zaprojektowane przez architekta co sprawia, że każda przestrzeń została maksymalnie wykorzystana. Wykończone z użyciem materiałów wysokiej klasy. Kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem AGD. Do mieszkania przynależą dwa balkony o powierzchni 5,3m2 i 6,3m2 oraz duża komórka lokatorska o powierzchni 7,3m2 - płatna dodatkowo 15 000 PLN. Istnieje również możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym w ceniePLN (nieobowiązkowo).
Układ pomieszczeń: mieszkanie dwustronne -ekspozycja północ - południe:
- Salon z aneksem kuchennym (21,6m2) oraz z wyjściem na balkon (6,3m2),
- Sypialnia z garderobą (19m2) i wyjściem na balkon (5,3m2),
- Pokój z szafą na wymiar (13,1m2),
- Łazienka (4,1m2),
- Pralnia/Schowek (4m2),
- Przedpokój (10m2).
Standard i wyposażenie mieszkania:
- ogrzewanie mieszkania oraz wody - sieć miejska,
- dwa biokominki,
- stolarka okienna PCV,
- moskitiery,
- kuchnia w zabudowie ze sprzętem AGD (lodówka z zamrażalnikiem, płyta indukcyjna, piekarnik, mikrofalówka, okap, zmywarka, zlewozmywak),
- blaty kwarco-granitowe,
- łazienka z zabudowanym prysznicem,
- ogrzewanie podłogowe w łazience,
- na podłogach parkiet drewniany.
Lokalizacja:
Mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta w inwestycji "Apartamenty Zamkowe". W najbliższej okolicy pełna infrastruktura tj. sklepy, szkoły, przedszkola, Uniwersytet Rzeszowski, WSPiA, galeria Millenium Hall, tereny rekreacyjne.
Koszty eksploatacyjne:
- Opłaty czynszowe w wysokości ok 900zł/mc w rozliczeniu na 3 osoby. Opłaty te zawierają min.: eksploatację części wspólnych, zaliczki na wodę ciepłą, zimną, ogrzewanie, wywóz śmieci oraz fundusz remontowy.
- Dodatkowo płatne: prąd i internet.
Agent prowadzący ofertę:
Wiktor Zyga
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71,65 m² balkon, piwnica
-
1 piętro w 4-piętrowym budynku z windą, rok budowy 2015
-
Rzeszów, Śródmieście al. mjr. Wacława Kopisto
-
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana ponad miesiąc temu
163000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż