Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Rzeszów Budziwój ul. Miejska · 1 piętro
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 33 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 105,58 m², położone przy ul. Miejskiej w Rzeszowie.
To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania - przestrzeni, prywatności i komfortu życia zbliżonego do domu, a jednocześnie chcą korzystać z wygody miejskiej lokalizacji.
Lokal znajduje się na pierwszym piętrze oraz poddaszu i posiada własną klatkę schodową, co zapewnia większą niezależność, wygodę i codzienny komfort. Taki układ świetnie sprawdza się zarówno dla rodziny, jak i dla osób ceniących dobrze rozdzieloną strefę dzienną i prywatną.
Mieszkanie zostało oddane do użytkowania w 2021 roku. Stanowi pełną własność, a nieruchomość jest wolna od hipoteki.
Przemyślany układ pomieszczeń obejmuje:
- przestronny salon
- kuchnię z jadalnią
- 3 pokoje
- garderobę
- 2 łazienki
- korytarz i komunikację
- balkon
Dużym atutem nieruchomości jest to, że mieszkanie sprzedawane jest z zabudową oraz wyposażeniem, dzięki czemu nowy właściciel otrzymuje gotową, funkcjonalną i urządzoną przestrzeń do zamieszkania.
Komfort codziennego użytkowania podnosi również zastosowane ogrzewanie - ogrzewanie podłogowe oraz grzejniki w łazienkach.
Do mieszkania przypisane są aż 3 miejsca parkingowe, które są wliczone w cenę sprzedaży. To bardzo praktyczne i rzadko spotykane rozwiązanie, szczególnie istotne dla rodziny lub osób posiadających więcej niż jeden samochód.
Atutem nieruchomości jest również lokalizacja, która łączy kameralny charakter okolicy z wygodnym dostępem do codziennej infrastruktury. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe oraz placówki edukacyjne, w tym szkoła przy ul. Kwiatkowskiego i zespół szkolno-przedszkolny przy ul. Budziwojskiej. Dodatkowym plusem jest dostęp do komunikacji miejskiej, co ułatwia codzienne dojazdy i sprawne poruszanie się po Rzeszowie.
To nieruchomość dla osób, które cenią przestrzeń, prywatność, funkcjonalny układ, gotowość do zamieszkania oraz spokojny, komfortowy styl życia.
Zapraszam do kontaktu.
-
Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 102,41 m² balkon, garaż/miejsce parkingowe
-
1 piętro w 2-piętrowym domu wielorodzinnym rok budowy 2021
-
Rzeszów, Budziwój ul. Miejska
-
Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
220000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż