Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Heleny Modrzejewskiej Ruda Śląska Godula

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska Godula, ul. Heleny Modrzejewskiej. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Ruda Śląska Godula ul. Heleny Modrzejewskiej · 2 piętro

270 000
5 510 zł/m²
49
2 pok.
Ruda Śląska Godula, Heleny Modrzejewskiej - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 8 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Ruda Śląska, Godula, ul. Modrzejewskiej 16.

49 mkw, 2 piętro.

Dwa pokoje, a z jednego jest wydzielona garderoba z szafą, kuchnia, przedpokój i łazienka.

Rok temu było częściowo odświeżane (malowanie + nowe panele). Kuchnia i łazienka są do zrobienia.

Ogrzewanie miejskie, piwnica, pełna własność, zasoby MPGM. Planowany parking ze szlabanem na początek przyszłego roku.

Okna plastikowe, na kaloryferach podzielniki. Strony świata: wschód - zachód.

Czynsz ok. 900 zł (z wodą i ogrzewaniem) + fundusz remontowy 150 zł.

Zdjęcia są bez wyposażenia, ale mieszkanie jest umeblowane i wyposażone. Idealne pod inwestycje. Większość sprzętów może zostać, do dogadania.

W okolicy: szkoły, przedszkola, sklepy, park, Burloch Arena, DTS.

Cena: 270 tys. do negocjacji.
Mieszkanie dostępne IV kwartał roku.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m² piwnica
  • 2 piętro w bloku  
  • Ruda Śląska, Godula ul. Heleny Modrzejewskiej
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
54000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat