Mieszkanie na sprzedaż Radom ul. marsz. Józefa Piłsudskiego · 1 piętro
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Wyjątkowe mieszkanie z duszą w klimatycznej kamienicy - centrum miastaSą miejsca, które mają swoją historię i niepowtarzalny charakter. To mieszkanie jest właśnie jednym z nich. Położone na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w ścisłym centrum miasta, zachwyca przestrzenią, wysokimi wnętrzami oraz oryginalnymi elementami architektonicznymi, które dziś spotyka się coraz rzadziej.
To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z duszą, ceniących klimat kamienic i wyjątkowe wnętrza, których nie da się porównać z nowoczesnym budownictwem.
LokalizacjaMieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, naprzeciwko Sądu Okręgowego, w samym sercu miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługowe, restauracje i kawiarnie. Blisko położone są przystanki komunikacji miejskiej, dworzec PKP oraz Park Kościuszki, co zapewnia wygodę codziennego życia i doskonałą komunikację.
Układ pomieszczeńMieszkanie oferuje duże możliwości aranżacyjne i składa się z:
[*]pokoju o powierzchni ok. 16 m²,[*]pokoju o powierzchni ok. 12 m² z wyjściem na balkon,[*]przestronnej części o powierzchni ok. 18 m² z wydzieloną łazienką oraz miejscem przeznaczonym na kuchnię.[/list]Wysokość pomieszczeń wynosi aż 3,54 m, dzięki czemu wnętrza są jasne, przestronne i dają wiele możliwości indywidualnej aranżacji.
Niepowtarzalny klimat kamienicyW mieszkaniu zachowało się wiele oryginalnych elementów świadczących o jego wyjątkowym charakterze.
Na podłogach znajduje się dębowy parkiet w bardzo dobrym stanie, który subtelnie przypomina o historii budynku swoim charakterystycznym, lekkim skrzypieniem.
Pomiędzy częścią kuchenną a pokojem znajdują się efektowne, dwuskrzydłowe drzwi o wymiarach około 2,5 m x 1,2 m.
Prawdziwą ozdobą mieszkania są zachowane oryginalne piece. W lokalu znajduje się piec kaflowy oraz tradycyjna kuchnia kaflowa, stanowiące wyjątkowy element wyposażenia i niepowtarzalny akcent dla miłośników historycznej architektury.
Standard i media[*]okna PCV w dobrym stanie,[*]łazienka z brodzikiem, wykończona glazurą,[*]ogrzewanie elektryczne,[*]ciepła woda użytkowa z piecyka gazowego,[*]mieszkanie środkowe,[*]do lokalu przynależy komórka lokatorska.[/list]Koszty utrzymaniaCzynsz administracyjny wynosi jedynie 315 zł/1os. miesięcznie i obejmuje:
[*]ryczałt za zimną wodę,[*]fundusz remontowy,[*]opłaty za śmieci.[/list]Stan prawnyPełna własność z założoną księgą wieczystą.
Dlaczego warto?[*]wyjątkowy klimat kamienicy,[*]wysokość pomieszczeń 3,54 m,[*]zachowane oryginalne elementy architektoniczne,[*]piec kaflowy i kuchnia kaflowa,[*]balkon,[*]parkiet dębowy w bardzo dobrym stanie,[*]duży potencjał aranżacyjny,[*]pierwsze piętro,[*]ścisłe centrum miasta,[*]niskie koszty utrzymania,[*]doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.[/list]Zapraszamy do kontaktu i umówienia prezentacji.
Kupujący nie płaci prowizji.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,35 m² piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe
-
1 piętro w 2-piętrowej kamienicy
-
Radom ul. marsz. Józefa Piłsudskiego
-
Mieszkanie w dobrym stanie
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana dodana dzisiaj
54000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż