Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Żwirki i Wigury Radom Osiedle XV-lecia

Mieszkanie 3-pokojowe Radom Osiedle XV-lecia, ul. Żwirki i Wigury. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Radom Osiedle XV-lecia ul. Żwirki i Wigury · 2 piętro

790 000
11 127 zł/m²
71
3 pok.
Radom Osiedle XV-lecia, Żwirki i Wigury - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 23 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania - 3 pokoje, 2. piętro.

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70,45 m², zlokalizowane na 2. piętrze w zadbanym apartamentowcu na osiedlu Gołębiów II w Radomiu.

Układ mieszkania:
• 3 niezależne pokoje (salon + 2 sypialnie)
• kuchnia
• łazienka
• pomieszczenie z pralką
• przedpokój
• duży balkon

Mieszkanie jest jasne i dobrze rozplanowane, idealne zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję. Kuchnia z meblami lakierowanymi, wyposażona w sprzęt AGD: lodówka, zmywarka, mikrofala, piekarnik, okap.

Dodatkowe atuty:
• spokojna i zielona okolica
• blisko sklepy, szkoły, przystanki komunikacji
• ogrzewanie miejskie
• piwnica

Lokalizacja, która sprzedaje się sama:
ścisłe centrum miasta
świetna komunikacja
szkoły i infrastruktura miejska
Galeria Słoneczna

Czynsz: 586 zł
Cena: 790 000 zł

Możliwość dokupienia miejsca postojowego w parkingu podziemnym w kwocie 45 000 zł (czynsz 77 zł).

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację mieszkania!

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71 m² balkon, piwnica, garaż/miejsce parkingowe, osobna kuchnia
  • 2 piętro w 8-piętrowym bloku z windą, rok budowy 2020
  • Radom, Osiedle XV-lecia ul. Żwirki i Wigury
  • Mieszkanie do wykończenia okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Wyposażenie pralka, lodówka, piekarnik, zmywarka
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
158000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat