Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Racibórz ul. Juliusza Słowackiego · 2 piętro
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 15 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
4 pokoje, 70 m², 2. piętro, Klimatyzacja, Parking. Racibórz, ul. Słowackiego.
Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m², położone na 2. piętrze czteropiętrowego bloku, w rozwiniętej, komfortowej części Raciborza, przy ul. Słowackiego.
To mieszkanie łączy przestrzeń, wygodę i świetną lokalizację - idealne dla rodziny, osób pracujących zdalnie lub jako inwestycja pod wynajem.
Dlaczego warto:
* 4 niezależne, ustawne pokoje - duże możliwości aranżacyjne.
* Kuchnia pod zabudowę, w pełni umeblowana - gotowa do użycia.
* Łazienka z wanną, osobna pralnia i praktyczna garderoba.
* Klimatyzacja - komfort w upalne dni, dodatkowy atut podnoszący standard mieszkania.
* Parking pod blokiem - wygoda codziennego życia.
Lokalizacja - wszystko w zasięgu ręki:
* Przedszkole i szkoła podstawowa.
* Biedronka, sklepy i punkty usługowe.
* Przychodnia zdrowia (ogólna, dziecięca, specjalistyczna).
* Pełna infrastruktura miejska, szybki dostęp do centrum miasta.
Warto podkreślić, że mieszkanie jest środkowe, dzięki czemu przez większość sezonu praktycznie nie wymaga ogrzewania. Nawet zimą pozostaje komfortowo ciepłe, ogrzewane dodatkowo przez mieszkania po lewej i prawej stronie. To sprawia, że jest wyjątkowo komfortowe i energooszczędne, a właściciele często otrzymują zwroty i nadpłaty od spółdzielni mieszkaniowej. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz. Dodatkowo należy do spółdzielni Nowoczesna i posiada wpis do księgi wieczystej, co daje pełne bezpieczeństwo prawne transakcji.
To mieszkanie oferuje komfort i funkcjonalność na co dzień, a także świetną lokalizację z pełnym zapleczem miejskim.
Nie zwlekaj - umów się na prezentację i przekonaj się, jak wygodnie można mieszkać w Raciborzu!
-
Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 70 m²
-
2 piętro w 4-piętrowym bloku
-
Racibórz ul. Juliusza Słowackiego
-
Wyposażenie klimatyzacja
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
100000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż