Ogłoszenie usunięte
Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Puławy ul. Sosnowa · parter
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz prowizję. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni użytkowej 58 m², położone na parterze w budynku zlokalizowanym w cichej i spokojnej okolicy.
Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie. Jako atut mieszkania, zostawiamy je w pełni umeblowane, co umożliwi szybkie wprowadzenie się.
Parking przed blokiem, na którym znajdziesz miejsce o każdej porze dnia. Blisko do terenów zielonych.
Rozkład mieszkania:
- Przestronny przedpokój z dwoma pomieszczeniami gospodarczymi: jeden wykorzystywany jako pralnio-suszarnia, drugi jako garderoba.
- Salon połączony z kuchnią, z wyjściem na taras.
- Mały pokój z dużą szafą w zabudowie.
- Duża, przestronna łazienka.
- Taras 18 m².
- Dodatkowo piwnica.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
Cena do negocjacji.
---
Informacje zawarte w niniejszej ofercie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58 m² taras, piwnica, aneks kuchenny
-
Parter w 2-piętrowym bloku z windą, rok budowy 2021
-
Puławy ul. Sosnowa
-
Mieszkanie w stanie do zamieszkania
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
Mieszkania – popularne miejscowości
Aktualne mieszkania na sprzedaż