Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Jana Kochanowskiego Puławy

NOWA OFERTA
Mieszkanie 2-pokojowe Puławy, ul. Jana Kochanowskiego. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Puławy ul. Jana Kochanowskiego · parter

310 000
6 306 zł/m²
49
2 pok.
Puławy, Jana Kochanowskiego - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 9 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Przedstawiamy mieszkanie w bloku na parterze o powierzchni 49,16 m². Posiada dwa pokoje, oddzielną kuchnię i łazienkę. Mieszkanie posiada balkon oraz funkcjonalną piwnicę.

Czysta klatka schodowa, spokojne i ciche sąsiedztwo.

Cena nieruchomości to 310 000 zł.

Zainteresowany? Skontaktuj się i umów się na oglądanie!

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,16 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Parter w bloku  
  • Puławy ul. Jana Kochanowskiego
  • Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
62000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat