Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Przywidz ul. Gdańska · 2 piętro
Ogłoszenie promowane - możesz skontaktować się z właścicielem za darmo.
Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z garażem – Przywidz, ul. Gdańska 30
Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 39,40 m², położone na 2. piętrze w bloku z 1980 roku.
Lokal składa się z:
* salonu z aneksem kuchennym
* sypialni
* łazienki,
* przedpokoju.
Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym, w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.(Wszystko do dogadania)
Najważniejsze atuty:
* balkon,
* piwnica,
* garaż,
* ogrzewanie olejowe,
* czynsz około 650 zł,(+prąd i woda do gminy)
* pełne wyposażenie w cenie.
Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej części Przywidza – w otoczeniu lasów i jezior, co zapewnia ciszę, spokój oraz doskonałe warunki do wypoczynku i aktywnego spędzania czasu. Jednocześnie miejscowość oferuje dobrą komunikację z Gdańskiem i okolicznymi miejscowościami. Przywidz znajduje się około 30 km od Gdańska i słynie z walorów przyrodniczych, licznych terenów leśnych oraz Jeziora Przywidzkiego. (UG Przywidz)
To idealna propozycja zarówno dla osób szukających komfortowego miejsca do zamieszkania, jak i dla osób poszukujących mieszkania w spokojnej, malowniczej okolicy
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,40 m² balkon, piwnica, garaż, aneks kuchenny
-
2 piętro w 2-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 1980
-
Przywidz ul. Gdańska
-
Mieszkanie w dobrym stanie okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Wyposażenie kuchenka, lodówka, mikrofalówka, piekarnik, pralka, telewizor
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
79000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż