Mieszkanie na sprzedaż Pruszcz Gdański ul. Tysiąclecia · 2 piętro
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Mieszkanie 44,5 m² z balkonem | Pruszcz Gdański | 2 piętro | Możliwość wydzielenia 3. pokoju
Atuty:
• powierzchnia 44,5 m²
• możliwość przeniesienia kuchni do salonu i stworzenia dodatkowego, trzeciego pokoju
• szybkie wydanie mieszkania
• spokojna i zielona okolica
• liczne miejsca parkingowe ogólnodostępne dla mieszkańców
• szybki dojazd do Gdańska
Mieszkanie
Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 m², położone na 2. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku w Pruszczu Gdańskim.
Lokal składa się z:
przestronnego salonu z wyjściem na balkon,
ustawnej sypialni,
oddzielnej kuchni,
przedpokoju,
łazienki,
osobnego WC.
Dużym atutem nieruchomości jest możliwość zmiany układu pomieszczeń. Przeniesienie kuchni do salonu pozwala na stworzenie dodatkowego pokoju, dzięki czemu mieszkanie może stać się funkcjonalnym lokalem 3-pokojowym.
Do mieszkania przynależy również duża i zadbana piwnica, zapewniająca dodatkową przestrzeń do przechowywania.
Miesięczny czynsz wynosi 890 zł i obejmuje już zaliczki na wodę oraz ogrzewanie.
Budynek
Mieszkanie znajduje się w zadbanym, ocieplonym i odświeżonym budynku czteropiętrowym. Przed budynkiem dostępny jest duży parking ogólnodostępny, przeznaczony dla mieszkańców, co zapewnia wygodne parkowanie o każdej porze dnia.
Lokalizacja
Nieruchomość położona jest w jednej z bardziej komfortowych części Pruszcza Gdańskiego. W najbliższej okolicy znajdują się liczne tereny zielone, idealne do spacerów i aktywnego wypoczynku.
W pobliżu dostępne są:
sklepy i punkty usługowe,
boiska oraz infrastruktura rekreacyjna,
przystanki komunikacji miejskiej,
szybki dojazd do Gdańska i głównych tras komunikacyjnych.
To miejsce, które łączy wygodę codziennego życia z ciszą, spokojem i przyjaznym otoczeniem.
Jeśli szukasz mieszkania z potencjałem aranżacyjnym, w świetnej lokalizacji i z możliwością szybkiego wprowadzenia się, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.
Zapraszam do kontaktu oraz umówienia prezentacji.
Oferujemy kompleksową obsługę sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, gruntów, lokali usługowych i nieruchomości komercyjnych. Zapewniamy pełny dostęp do rynku pierwotnego wszystkich deweloperów w Polsce oraz wsparcie w stworzeniu strategii sprzedaży lub zakupu. Pomagamy w uzyskaniu finansowania, w tym doradztwo kredytowe z ochroną zadatku, a także oferujemy dostęp do selektywnych ofert niepublikowanych. Organizujemy przygotowanie nieruchomości do prezentacji oraz pełną opiekę marketingową. Dodatkowo realizujemy wykończenia pod klucz, projekty wnętrz, usługi geodezyjne, świadectwa energetyczne i wspieramy w pozyskaniu dotacji na termomodernizację. Wszystkie przedstawione powyżej informacje dotyczące nieruchomości oraz wskazane ceny mają jedynie charakter informacyjny (poglądowy) i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,50 m²
-
2 piętro w 4-piętrowym bloku rok budowy 1985
-
Pruszcz Gdański ul. Tysiąclecia
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana dodana dzisiaj
81000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż