Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Obrońców Wybrzeża Pruszcz Gdański

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Obrońców Wybrzeża. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Pruszcz Gdański ul. Obrońców Wybrzeża · 2 piętro

469 000
12 745 zł/m²
36
2 pok.
Pruszcz Gdański, Obrońców Wybrzeża - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 14 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

BEZ PROWIZJI | BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA
(pośrednikom dziękujemy)

Gotowe do wprowadzenia 2 pokoje po kapitalnym remoncie - centrum Pruszcza Gdańskiego - instalacje, elektryka, AGD, meble wszystko nowe bez dodatkowych kosztów.

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe (36,8 m²) z oddzielną kuchnią i dużą piwnicą, położone przy ul. Obrońców Wybrzeża.

Największe atuty:
Kapitalny remont - nowe instalacje, wszystko udokumentowane
Nikt nie mieszkał po remoncie - stan idealny
W pełni umeblowane i wyposażone - wchodzisz i mieszkasz / wynajmujesz
Nowe AGD na gwarancji (lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta, pralka)
Oddzielna kuchnia - rzadkość w tym metrażu
Jasne i ciepłe (zachodnia ekspozycja)
Ogrzewanie miejskie (bez liczników)
Niski czynsz - ok. 580 zł
Bezpłatny parking pod blokiem
Duża piwnica - 4,4 m²

Lokalizacja - wszystko pod ręką
Centrum miasta: sklepy, szkoły, restauracje, park, komunikacja - wszystko w zasięgu spaceru.
Świetny dojazd do Gdańska i całego Trójmiasta.

Mieszkanie:
- salon + sypialnia
- oddzielna kuchnia
- łazienka z WC
- przedpokój
- 2 piętro w 4-piętrowym bloku

Idealne:
do zamieszkania od razu
pod wynajem (zero dodatkowych inwestycji)

Stan prawny:
pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń
dostępne od ręki

Cena: 469 000 zł (do negocjacji)
Zapraszamy do kontaktu i na prezentację mieszkania!

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,80 m² piwnica, osobna kuchnia
  • 2 piętro w 4-piętrowym bloku rok budowy 1971
  • Pruszcz Gdański ul. Obrońców Wybrzeża
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Wyposażenie lodówka, piekarnik, pralka, zmywarka
  • Cena do negocjacji  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
94000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat