Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
Płońsk  

NOWA OFERTA
Mieszkanie 3-pokojowe Płońsk. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Płońsk brak adresu · 1 piętro

600 000
10 714 zł/m²
56
3 pok.
Płońsk - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 18 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Bursztynowe Tarasy. 56 m kw. Cena: 600 tys. zł.

Mieszkanie składa się z:
- Dwóch pokoi
- Salonu z aneksem kuchennym
- Przedpokoju
- Łazienki
- Dwóch balkonów
- Garderoby

Komórka lokatorska oraz sprzęt AGD w cenie.

Dodatkowo płatne miejsce postojowe w podziemnym garażu - 40 tys. zł.

Możliwość pozostawienia mebli.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m² balkon, piwnica, miejsce w hali garażowej, aneks kuchenny
  • 1 piętro w apartamentowcu  
  • Płońsk  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
120000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat