Ogłoszenie wstrzymane

Opole
ul. ks. Józefa Londzina
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Mieszkanie 2-pokojowe Opole, ul. ks. Józefa Londzina
Cena
410 000
Powierzchnia
38
Cena za m²
10 789
Piętro
1
Opole · 410 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Mieszkanie 2-pokojowe Opole, ul. ks. Józefa Londzina. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Opole, ul. ks. Józefa Londzina. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 12 300 zł na prowizji pośrednika!

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Londzina w Opolu.

Mieszkanie usytułowane na pierwszym piętrze kamienicy w bardzo spokojnej okolicy, z pełną infrastrukturą i bliską odległością do centrum miasta. Kamienica ocieplona, z nowym dachem. W bliskiej odległości przychodnia, sklepy, poczta, szkoła i przedszkole.

Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych, można ewentualnie wprowadzić zmiany pod własne potrzeby. Do mieszkania przynależy duża piwnica, część strychu oraz miejsce parkingowe za budynkiem.

Mieszkanie sprzedaję wraz z piękną działką rekreacyjną ROD, usytuowaną w bardzo bliskiej odległości (kilka minut spacerem), która stanowi miejsce wypoczynku i relaksu. Na działce murowana altana, wydzielona część do relaksu na zewnątrz (jacuzzi, telewizor, internet) oraz pomieszczenie gospodarcze. Dla miłośników zdrowej żywności znajduje się duża murowana wędzarnia i grill. Sporo drzew owocowych i ozdobnych.

Idealne połączenie życia miejskiego z wiejską sielanką za rozsądne pieniądze.

Mieszkania i działki nie sprzedaję oddzielnie.
Ogłoszenie prywatne, a sprzedaż podyktowana budową domu.
Pośrednikom serdecznie dziękuję.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m²
  • 1 piętro w kamienicy
  • Opole, ul. ks. Józefa Londzina
  • Piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe
  • Wyposażenie: telewizor
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu