Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. 1 Maja Opole

Mieszkanie 3-pokojowe Opole, ul. 1 Maja. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Opole ul. 1 Maja · 2 piętro

899 000
9 053 zł/m²
99
3 pok.
Opole, 1 Maja - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 27 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

99,3m2 - Apartament 3pokoje ścisłe centrum Opola - Kołątaja Reymonta 1Maja, topowa lokalizacja. Kamienica 3 piętra Apartament na 2 Piętrze
Wszystko w bliskim zasięgu-
- sklepy - market 20 metrów
-restauracje 30metrów
-piekarnia 30 metrów
-przystanek autobusowy 20metrów
- targowisko 200 metrów
-puby
- szkoły
-itd
-super lokalizacja do mieszkania
Idealne na wynajem na doby lub długo terminowo
Apartament -wszystko nowe !
-nowa instalacja -centralne ogrzewanie BURGMAN
Apartament bardzo ciepły i jasny
Piętro 2
Duża piwnica

Bardzo niskie Opłaty-czynsz : 362 zł

Zdjęcia zrobione telefonem więc na żywo robi dużo większe wrażenia
Zapraszam do oglądania

Oferta prywatna

POŚREDNIKOM I AGENTOM NIERUCHOMOŚCI DZIĘKUJĘ NIE JESTEM ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ

Cena 899000

Kontakt tel. [numer]

Możliwość zamiany na duży dom z dopłatą z mojej strony

Tel [numer]

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 99,30 m² piwnica
  • 2 piętro w 3-piętrowej kamienicy bez windy, rok budowy 1978
  • Opole ul. 1 Maja
  • Mieszkanie w wysokim standardzie okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Cena do negocjacji  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
180000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat