Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Ignacego Daszyńskiego Oleśnica Centrum

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica Centrum, ul. Ignacego Daszyńskiego. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Oleśnica Centrum ul. Ignacego Daszyńskiego · 2 piętro

549 000
8 971 zł/m²
61
3 pok.
Oleśnica Centrum, Ignacego Daszyńskiego - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 16 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam BEZ POŚREDNIKÓW piękne mieszkanie po generalnym remoncie na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku o powierzchnia 61,2 m2 (rozkładowe) w Oleśnicy przy ul. Daszyńskiego. Mieszkanie składa się z 3 pokoi , przedpokoju, łazienki, osobnego WC, kuchnii (z doprowadzoną instalacją do płyty indukcyjnej- odłączona instalacja gazowa), balkonu oraz piwnicy o pow. 6 m2. W całym mieszkaniu wymieniona instalacja elektryczna oraz hydrauliczna, zamontowane dwie nowe szafy na wymiar, wszystkie drzwi wewnętrzne nowe odporne na ścieranie, drzwi wejściowe wzmocnione antywłamaniowe. Wszystkie ściany pokryte gładzią i pomalowane bardzo dobrej jakości farbą FLUGER. Mieszkanie z czystą hipoteką. W budynku dostępna rowerownia i suszarnia.
Super lokalizacja, 5 min. na nogach do dworca PKP, 1 min. do przystanku autobusowego 504.
W pobliżu szkoła podstawowa, przedszkole, apteka, sklepy spożywcze, piekarnia, park przez ulicę.
Możliwość podłączenia Internetu światłowodowego i tv kablowej Przygotowana instalacja do montaż klimatyzacji.
Cena: 549 tys. zł
Na wszelkie pytania chętnie udzielę odpowiedzi. Polecam 👍

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,20 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • 2 piętro w 4-piętrowym bloku z płyty bez windy, rok budowy 1989
  • Oleśnica, Centrum ul. Ignacego Daszyńskiego
  • Mieszkanie w wysokim standardzie okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Wyposażenie internet, lodówka, pralka
  • Świadectwo Energetyczne SCHE/****/***/2025 EU: 105.21, EK: 148.8, EP: 197.4, Jednostkowa wielkość emisji: 0.0578
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
110000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat