Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
al. Aleje mjr. Henryka Sucharskiego Nowy Sącz

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Sącz, al. Aleje mjr. Henryka Sucharskiego. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Nowy Sącz al. Aleje mjr. Henryka Sucharskiego · 2 piętro

410 000
6 799 zł/m²
60
3 pok.
Nowy Sącz, Aleje mjr. Henryka Sucharskiego - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 12 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Mieszkanie na sprzedaż --- Nowy Sącz ---60,3m2 --- II piętro

POLECAMY !!
Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym bloku w Nowym Sączu przy ul. Sucharskiego. Mieszkanie o powierzchni 60,3 m2 + przynależna piwnica.

W skład nieruchomości wchodzi:
-Przestronny przedpokój,
-Duży salon 25 m2 z wyjściem na balkon od strony południowej.
-Średni i mały pokój.
-Kuchnia z oknem.
-Łazienka z wanną, osobno WC.
-Parking.
Mieszkanie znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji Nowego Sącza.
W pobliżu znajdziemy wszystkie niezbędne placówki tj.
Szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek, liczne sklepy, apteka, przychodnia, poczta, kościół, Gal. 3 Korony, Gołąbkowice oraz doskonałe połączenie komunikacji miejskiej.

Proszę o kontakt po godz.18.00

Cena: 410000

Autor: Marcin

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,30 m² balkon, piwnica
  • 2 piętro w 4-piętrowym bloku  
  • Nowy Sącz al. Aleje mjr. Henryka Sucharskiego
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
82000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat