Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Nieledew brak adresu · 1 piętro
105 000 zł
4 038 zł/m²
26 m²
1 pok.
Nieledew
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 3 200 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam kawalerkę 26.5 m na pierwszym piętrze .Zadbana po remoncie .Bardzo niskie opłaty spokojne sąsiedztwo w okolicy dwa sklepy apteka przystanek .Salon z aneksem a drugie pomieszczenie to mała sypialnia więc stworzona nawet dla pary z maluchem . Łazienka po remoncie nowoczesny prysznic z hydromasażem i muzyka .Idealna inwestycja niskie opłaty Polecam !!! Więcej informacji udzielę w wiadomości prywatnej RYNEK WTÓRNY . Zapraszam do kontaktu
-
Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 26 m² aneks kuchenny
-
1 piętro w bloku
-
Nieledew
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
21000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
21000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat