Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Zygmuntowska 2 Mielec Smoczka

NOWA OFERTA
Mieszkanie 4-pokojowe Mielec Smoczka, ul. Zygmuntowska. Zdjęcie 1
Mieszkanie 4-pokojowe Mielec Smoczka, ul. Zygmuntowska. Zdjęcie 2
Mieszkanie 4-pokojowe Mielec Smoczka, ul. Zygmuntowska. Zdjęcie 3
Mieszkanie 4-pokojowe Mielec Smoczka, ul. Zygmuntowska. Zdjęcie 4
Mieszkanie 4-pokojowe Mielec Smoczka, ul. Zygmuntowska. Zdjęcie 5
Mieszkanie 4-pokojowe Mielec Smoczka, ul. Zygmuntowska. Zdjęcie 6
Mieszkanie 4-pokojowe Mielec Smoczka, ul. Zygmuntowska. Zdjęcie 7
Mieszkanie 4-pokojowe Mielec Smoczka, ul. Zygmuntowska. Zdjęcie 8
Mieszkanie 4-pokojowe Mielec Smoczka, ul. Zygmuntowska. Zdjęcie 9
Mieszkanie 4-pokojowe Mielec Smoczka, ul. Zygmuntowska. Zdjęcie 10
Mieszkanie 4-pokojowe Mielec Smoczka, ul. Zygmuntowska. Zdjęcie 11
Mieszkanie 4-pokojowe Mielec Smoczka, ul. Zygmuntowska. Zdjęcie 12

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Mielec Smoczka ul. Zygmuntowska 2 · 2 piętro

439 000
7 798 zł/m²
56
4 pok.
Mielec Smoczka, Zygmuntowska 2 - lokalizacja dokładna
Bezpośrednio od właściciela

Ogłoszenie promowane - możesz skontaktować się z właścicielem za darmo.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 56.3 m², zlokalizowanego na II piętrze przy ul. Zygmuntowskiej w Mielcu.

Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, blisko: galerie, sklepy, basen, żłobek, przedszkole, szkoła, kościół. Składa się z trzech sporych rozmiarów pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki, WC oraz balkonu.

Do lokalu przynależą dwie piwnice + możliwość korzystania ze wspólnego pomieszczenia np. na rowery.

Od strony południowo - zachodniej zamontowane zostały rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie oraz wydajna klimatyzacja w salonie która przynosi ogromną ulgę w upalne dni. Zdecydowanym atutem mieszkania jest brak wysokich zabudowań od strony balkonu, co zapewnia komfort i ciszę a także brak piecyka gazowego (ciepła woda dostarczana jest z sieci).

Blok został oddany do użytku w 1996 roku, wybudowany jest z cegły, instalacja elektryczna miedziana w układzie TT.

W 2020 roku zostały wymienione wszystkie okna i zamontowane rolety zewnętrzne.

W 2021 blok został ponownie docieplony.

Mieszkanie zostawiam w pełni umeblowane (z wyłączeniem materaca z sypialni) ze sprzętami AGD (pralka kupiona w 2025 roku, lodówka, zmywarka, płyta gazowa, piekarnik) oraz opłaconymi do końca obowiązywania umowy (tj. koniec czerwca 2027) mediami: Internet 300 Mb/s + maksymalny pakiet kanałów Telewizji MAX (Play światłowód).

Proponowana cena mieszkania

- 439 000 zł (7797 zł/m²) - (do negocjacji)

Mieszkanie będzie dostępne pomiędzy październikiem 2026 a grudniem 2026.

Lokal jest wolny od jakichkolwiek obciążeń, długów, ciężarów i hipotek oraz zobowiązań na rzecz osób trzecich.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania.

Tel. Skontaktuj się
Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 56,30 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • 2 piętro w 5-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 1996
  • Mielec, Smoczka ul. Zygmuntowska 2
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe  
  • Wyposażenie internet, klimatyzacja, kuchenka, lodówka, mikrofalówka, piekarnik, pralka, zmywarka
  • Cena do negocjacji  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
88000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat