Miechów
os. gen. Władysława Sikorskiego
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Mieszkanie 3-pokojowe Miechów, os. gen. Władysława Sikorskiego
Cena
469 000
Powierzchnia
58
Cena za m²
8 086
Piętro
4
Miechów · 469 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Mieszkanie 3-pokojowe Miechów, os. gen. Władysława Sikorskiego. Zdjęcie 1
NOWA OFERTA dodana 7 godzin temu
Mieszkanie 3-pokojowe Miechów, os. gen. Władysława Sikorskiego. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 14 100 zł na prowizji pośrednika!

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m², znajdujące się w Miechowie, przy ul. Sikorskiego 9, na osiedlu z dogodną lokalizacją w pobliżu centrum miasta. Nieruchomość usytuowana jest na 4. piętrze, co zapewnia piękny widok oraz doskonałą ekspozycję słoneczną (północ-południe).

Mieszkanie składa się z trzech przestronnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki, osobnego WC, przedpokoju oraz balkonu. Dodatkowym atutem jest duża piwnica. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania – wszystkie pomieszczenia są komfortowo urządzone. Na podłogach znajduje się elegancki drewniany parkiet, który dodaje uroku wnętrzom. Budynek jest ocieplony, a w mieszkaniu dostępna jest centralna ciepła woda.

W najbliższej okolicy znajdują się Szkoła Podstawowa, Przedszkole oraz liczne punkty usługowe, sklepy i plac zabaw. Mieszkanie jest doskonale skomunikowane z resztą miasta, a bliskość przystanków komunikacji miejskiej zapewnia łatwy dostęp do innych części Miechowa i okolic.

Lokal może być również atrakcyjną opcją inwestycyjną. Aktualni najemcy to spokojna rodzina, która regularnie opłaca wszystkie zobowiązania, co stanowi gwarancję stabilnego dochodu z wynajmu.

Miechów znajduje się zaledwie 38 km od Krakowa – podróż trasą S7 zajmuje około 35 minut, a pociągiem dotrzesz na dworzec główny w 27 minut.

Sprzedaż bezpośrednia od właściciela. Serdecznie zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m²
  • 4 piętro w bloku
  • Miechów, os. gen. Władysława Sikorskiego
  • Balkon, piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana dzisiaj
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.