Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Lublin LSM ul. Skrzetuskiego · 2 piętro
483 000 zł
10 063 zł/m²
48 m²
3 pok.
Lublin LSM, Skrzetuskiego
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 14 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Mieszkanie po remoncie kapitalnym. Do zamieszkania lub pod inwestycję do wynajęcia od zaraz. Sprzedaję jako osoba prywatna. Umawiam się tylko z osobą kupującą bez pośredników. Mam też umowę na wyłączność z biurem nieruchomości. Położone w endemicznej części LSM z piękną zielenią bez miejskiego hałasu.
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
-
2 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 1973
-
Lublin, LSM ul. Skrzetuskiego
-
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna aluminiowe
-
Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą
-
Wyposażenie kuchenka, lodówka, piekarnik, pralka
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
97000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
97000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości