Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Lublin LSM ul. Leonarda · 3 piętro
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 10 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Dzień dobry.
Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,9 m² położone na osiedlu LSM, ul. Leonarda (w pobliżu CH Tomasza Zana - E.Leclerc).
Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze bloku. Budynek znajduje się w idealnym punkcie komunikacyjnym (przystanki wielu linii MPK),pod blokiem oraz w bliskiej odległości znajduje się wiele ogólnodostępnych miejsc parkingowych. W bliskim sąsiedztwie znajduje się szkoła, galeria handlowa, przedszkole.
Mieszkanie szczególnie polecam jako pierwsze lokum lub pod wynajem z uwagi na bliskość wielu głównych lubelskich uczelni: UMCS, KUL, Uniwersytetu Przyrodniczego oraz nieco dalej Politechniki Lubelskiej.
Układ pomieszczeń:
salon z bezpośrednim wejściem do kuchni
sypialnia
łazienka z WC,
przedpokój.
Mieszkanie wyposażone jest w okna plastikowe, ciepłą wodę z pieca gazowego oraz ogrzewanie miejskie.
Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2 m².
Czynsz uzależniony jest od liczby zgłoszonych osób.
POŚREDNIKOM DZIĘKUJĘ !
Proszę o kontakt telefoniczny. Nie odpowiadam na e-maile.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 31,90 m² piwnica, osobna kuchnia
-
3 piętro w 10-piętrowym bloku z płyty z windą, rok budowy 1974
-
Lublin, LSM ul. Leonarda
-
Mieszkanie w stanie do częściowego remontu okna drewniane
-
Spółdzielcze własnościowe
-
Świadectwo Energetyczne
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
72000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż