Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Lubiąż brak adresu · 2 piętro
215 000 zł
5 658 zł/m²
38 m²
2 pok.
Lubiąż
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 6 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Witam, sprzedam ładne i przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 mkw, znajdujące się na 2. piętrze.
Mieszkanie jest umeblowane, po remoncie, gotowe do zamieszkania.
Do lokalu przynależy piwnica oraz mały garaż.
Dobra lokalizacja, cicha okolica. Niedaleko bloku znajdują się dwa sklepy oraz przystanek autobusowy.
Więcej informacji udzielę telefonicznie.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m² piwnica, garaż
-
2 piętro w bloku
-
Lubiąż
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
43000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
43000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości