Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Łomża ul. Księżnej Anny · 2 piętro
440 000 zł
9 053 zł/m²
48 m²
2 pok.
Łomża, Księżnej Anny
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 13 200 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Witam, sprzedam mieszkanie własnościowe, dwupokojowe, z piwniczką. Mieszkanie słoneczne, na drugim piętrze. Dwa pokoje, kuchnia i łazienka. Niski czynsz, ciche, w dobrej okolicy, ul. Księżnej Anny. Można mieszkać, ale raczej do remontu. Możliwość wyremontowania pod klienta. Cena do negocjacji.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,60 m² piwnica
-
2 piętro w bloku
-
Łomża ul. Księżnej Anny
-
Mieszkanie w stanie do remontu
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
88000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
88000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości