Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
Libertów  

Mieszkanie 4-pokojowe Libertów. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Libertów brak adresu · parter

750 000
10 274 zł/m²
73
4 pok.
Libertów - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 22 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

W sprzedaży II etap kameralnej inwestycji składającej się z 4 mieszkań:
- 73 m2 + ogródek 750 tys (10273,97 zł/m2)
- 73 m2 + ogródek 750 tys (10273,97 zł/m2)
- 108 m2 + ogródek 800 tys (7407,41 zł/m2)
- 108 m2 - rezerwacja

Termin zakończenia inwestycji to II kwartał 2026 r.
Uwaga! Dostępne od zaraz (po wszystkich odbiorach technicznych), jest ostatnie wolne mieszkanie dostępne w I etapie inwestycji:
- 109.36 m2 - 750 tys (6858,08 zł/m2)!

Lokalizacja:
Nieruchomości znajdują się w spokojnej i pewnej części Libertowa - Żaden z wariantów drogi ekspresowej S7 ani planowanej linii kolejowej nie obejmuje tej części Libertowa.
Mieszkanie 2-kondygnacyjne (możliwość wydzielenia 2 mieszkań) o łącznej powierzchni użytkowej 109,36 m2 w Libertowie:
Poziom 1: 78,96 m2
- Salon z aneksem kuchennym
- 3 sypialnie
- łazienka
- wiatrołap
- korytarz

Poziom 2: 30,03 m2
Otwarta przestrzeń do własnej aranżacji z dodatkową łazienką.

- Mieszkania 73 m2 (na parterze) składają się z: 3 sypialnie, 2 łazienki, wiatrołap, salon z kuchnią

O inwestycji:
-) Kameralna inwestycja składająca się z 8 mieszkań w otoczeniu terenów zielonych
-) Ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach zasilane piecem gazowym 2f
-) Wszystkie niezbędne media + szybki internet światłowodowy z telewizją
-) Monitoring
-) Brak dodatkowego czynszu
-) Komórki lokatorskie
Istnieje możliwość wynajęcia komórki lokatorskiej do przechowywania rzeczy w podpiwniczeniu budynku.
Najbliższe sąsiedztwo (do 1 km): szkoła, przystanki MPK, boiska sportowe, sklepy, pizzernia, restauracja, kościół, sklepy, cukiernie, apteka, fryzjer, kwiaciarnia, dwór w Libertowie.
Miedzynarodowa szkoła w Lusinie znajduje się w odległości 3,5 km.
Dodatkowo do mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe 15 tys/szt.
Kupujący nie płaci podatku PCC 2% oraz prowizji.
Zapraszam do kontaktu: 

  • Oferta z rynku pierwotnego
  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 73 m² taras, piwnica, garaż/miejsce parkingowe, ogródek, aneks kuchenny