Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Marsa Legnica

NOWA OFERTA
Mieszkanie 3-pokojowe Legnica, ul. Marsa. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Legnica ul. Marsa · 1 piętro

395 000
7 328 zł/m²
53
3 pok.
Legnica, Marsa - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 11 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam mieszkanie własnościowe - Legnica, os. Kopernika.

Cena: 395 000 zł (możliwa niewielka negocjacja).

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie własnościowe o powierzchni 53,9 m², położone na 1. piętrze w budynku z windą, przy ul. Marsa na osiedlu Kopernika w Legnicy.

Układ mieszkania: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, oddzielna toaleta, przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica oraz komórka lokatorska na półpiętrze.

Stan techniczny: Mieszkanie po remoncie w 2019 roku. Wszystkie okna plastikowe z roletami, grzejniki panelowe, wymieniona instalacja elektryczna. W pokojach panele podłogowe, w przedpokoju i kuchni gres. Mieszkanie częściowo umeblowane.

Atuty:
- Winda w budynku
- Cicha i spokojna okolica
- Dobrze skomunikowane osiedle
- Piwnica + komórka lokatorska w cenie

Infrastruktura w pobliżu:
- 2 szkoły podstawowe, żłobek i przedszkola
- Sklep Biedronka i mały ryneczek
- Kościół
- Przychodnia
- Przystanki komunikacji miejskiej w bliskiej odległości.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,90 m² piwnica, osobna kuchnia
  • 1 piętro w 10-piętrowym bloku z windą, rok budowy 1980
  • Legnica ul. Marsa
  • Mieszkanie w dobrym stanie okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
79000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat