Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Legionowo ul. Piaskowa · parter
499 000 zł
11 367 zł/m²
43 m²
2 pok.
Legionowo, Piaskowa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 15 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Mieszkanie idealne dla osób pracujących w Warszawie, tylko 180 m do stacji SKM. W pełni umeblowane, wyposażone w cenie wysokiej klasy dwuletnią lodówkę oraz komplet AGD. Po wymianie instalacji elektrycznej miedziana, hydraulika - bez dodatkowych nakładów finansowych. W budynku wymieniona kanalizacja, ok (2 lata temu).
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,90 m² piwnica, osobna kuchnia
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
100000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
100000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości