Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
Krotoszyn  

NOWA OFERTA
Mieszkanie 2-pokojowe Krotoszyn. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Krotoszyn brak adresu · 1 piętro

209 000
7 207 zł/m²
29
2 pok.
Krotoszyn - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 6 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29 m², położone na 1. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy.

Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni oraz łazienki. Mieszkanie jest ciepłe, wygodne i w pełni gotowe do zamieszkania - po generalnym remoncie, wykonanym z dbałością o komfort i estetykę.

Ogrzewanie gazowe zapewnia niskie koszty eksploatacji, a niski czynsz dodatkowo wpływa na atrakcyjność oferty. Budynek znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, idealnej zarówno do życia, jak i pod inwestycję.

Świetna lokalizacja - w pobliżu znajdują się:
- przedszkole i żłobek
- szkoły
- markety
- przychodnia i apteka

Cena: 209 000 zł

To idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania!

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 29 m² aneks kuchenny
  • 1 piętro w bloku  
  • Krotoszyn  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
42000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat