Mieszkanie na sprzedaż
ul. Jana i Stanisława Magurów Krosno

Mieszkanie 2-pokojowe Krosno, ul. Jana i Stanisława Magurów. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Krosno, ul. Jana i Stanisława Magurów. Zdjęcie 2
Mieszkanie 2-pokojowe Krosno, ul. Jana i Stanisława Magurów. Zdjęcie 3
Mieszkanie 2-pokojowe Krosno, ul. Jana i Stanisława Magurów. Zdjęcie 4
Mieszkanie 2-pokojowe Krosno, ul. Jana i Stanisława Magurów. Zdjęcie 5
Mieszkanie 2-pokojowe Krosno, ul. Jana i Stanisława Magurów. Zdjęcie 6
Mieszkanie 2-pokojowe Krosno, ul. Jana i Stanisława Magurów. Zdjęcie 7
Mieszkanie 2-pokojowe Krosno, ul. Jana i Stanisława Magurów. Zdjęcie 8
Mieszkanie 2-pokojowe Krosno, ul. Jana i Stanisława Magurów. Zdjęcie 9

Mieszkanie na sprzedaż Krosno ul. Jana i Stanisława Magurów · 4 piętro

265 000
5 944 zł/m²
44
2 pok.
Krosno, Jana i Stanisława Magurów - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w Krośnie na osiedlu Tysiąclecia przy ulicy J. i S. Magurów. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku co zapewnia prywatność. Powierzchnia mieszkania wynosi 44,58 m². Do mieszkania przynależy piwnica.

Układ pomieszczeń:
- salon z balkonem loggia
- sypialnia
- kuchnia
- łazienka
- przedpokój

Media:
- czynsz - 565 zł
- dodatkowe opłaty - prąd, gaz
- ciepła woda -piec gazowy
- centralne ogrzewanie - miejskie

Atuty:
- funkcjonalny układ pomieszczeń - dwa pokoje
- mieszkanie dwustronne - południowy-wschód, północny-zachód
- balkon loggia
- ogrzewanie miejskie
- piwnica
- doskonała lokalizacja, najważniejsze usługi w pobliżu

Cena - 265 000 zł

Zapraszamy do kontaktu
Kasprzyk Nieruchomości
tel: [numer]
e-mail: [email]
38-400 Krosno ulica Czajkowskiego 55A/101

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,58 m² zewnętrzne miejsce parkingowe
  • 4 piętro w 4-piętrowym bloku rok budowy 1975
  • Krosno ul. Jana i Stanisława Magurów
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
53000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat