Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Wojska Polskiego Korsze

Mieszkanie 3-pokojowe Korsze, ul. Wojska Polskiego. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Korsze ul. Wojska Polskiego · parter

170 000
2 394 zł/m²
71
3 pok.
Korsze, Wojska Polskiego - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 5 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Zapraszam do kupna mieszkania w Korszach, ulica Wojska Polskiego 13/7. Dobra lokalizacja. Mieszkanie parterowe o powietzchni 71m2, 3 pokoje, kuchnia, przedpokòj, łazienka z wc. Ogrzewanie piecowe. Do mieszkania przynależą 2 duże piwnice, pomieszczenie gospodarcze +strych. Zadbany ogròdek. Cena 170.000 zł, do negocjacji. Telefon [numer] Urszula

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71 m² piwnica, ogródek, osobna kuchnia
  • Parter w 2-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 1920
  • Korsze ul. Wojska Polskiego
  • Mieszkanie w dobrym stanie okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Cena do negocjacji  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
34000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat