Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Kielce Czarnów ul. Grochowa 25 · 9 piętro
420 000 zł
8 660 zł/m²
48 m²
2 pok.
Kielce Czarnów, Grochowa 25
- lokalizacja dokładna
Bezpośrednio od właściciela
Ogłoszenie promowane - możesz skontaktować się z właścicielem za darmo.
Sprzedam mieszkanie dwupokojowe plus oddzielna kuchnia, komórka lokatorska, miejsca parkingowe wyłącznie dla wspólnoty mieszkaniowej. Po remoncie. W pełni wyposażone. Gotowe do zamieszkania.
Świetna lokalizacja, piękny widok z okien (dwustronny). Blisko centrum.
Bez pośredników.
Tel. kont.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,50 m² balkon, piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe, osobna kuchnia
-
9 piętro w 10-piętrowym bloku z płyty z windą, rok budowy 1977
-
Kielce, Czarnów ul. Grochowa 25
-
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Wyposażenie internet, kuchenka, lodówka, mikrofalówka, piekarnik, pralka, telewizor
-
Cena do negocjacji
-
Świadectwo Energetyczne SCHE/****/***/2026 EU: 85.58, EK: 118.31, EP: 115.2, Jednostkowa wielkość emisji: 0.0345
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
84000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
84000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości