Kędzierzyn-Koźle Koźle

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie 3-pokojowe Kędzierzyn-Koźle Koźle
Cena
371 000
Powierzchnia
51
Cena za m²
7 275
Piętro
1 / winda
Rok budowy
1900
Kędzierzyn-Koźle Koźle · 371 000 zł
Mieszkanie 3-pokojowe Kędzierzyn-Koźle Koźle. Zdjęcie 1
Mieszkanie 3-pokojowe Kędzierzyn-Koźle Koźle. Zdjęcie 2
Mieszkanie 3-pokojowe Kędzierzyn-Koźle Koźle. Zdjęcie 3
Mieszkanie 3-pokojowe Kędzierzyn-Koźle Koźle. Zdjęcie 4
Mieszkanie 3-pokojowe Kędzierzyn-Koźle Koźle. Zdjęcie 5
Mieszkanie 3-pokojowe Kędzierzyn-Koźle Koźle. Zdjęcie 6
Mieszkanie 3-pokojowe Kędzierzyn-Koźle Koźle. Zdjęcie 7
Mieszkanie 3-pokojowe Kędzierzyn-Koźle Koźle. Zdjęcie 8
Mieszkanie 3-pokojowe Kędzierzyn-Koźle Koźle. Zdjęcie 1
Mieszkanie 3-pokojowe Kędzierzyn-Koźle Koźle. Zdjęcie 2
Mieszkanie 3-pokojowe Kędzierzyn-Koźle Koźle. Zdjęcie 3
Mieszkanie 3-pokojowe Kędzierzyn-Koźle Koźle. Zdjęcie 4
Mieszkanie 3-pokojowe Kędzierzyn-Koźle Koźle. Zdjęcie 5
Mieszkanie 3-pokojowe Kędzierzyn-Koźle Koźle. Zdjęcie 6
Mieszkanie 3-pokojowe Kędzierzyn-Koźle Koźle. Zdjęcie 7
Mieszkanie 3-pokojowe Kędzierzyn-Koźle Koźle. Zdjęcie 8

Opis
0 % prowizji, 0 % opłaty PCC,
darmowa obsługa pośrednika z licencją ( 13797) - bezpieczna transakcja
Zamieszkaj w wyjątkowej kamienicy nad Odrą!

Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż mieszkania w ponad 100-letniej, zabytkowej kamienicy, położonej na skrzyżowaniu ulic Żeromskiego i Łukasiewicza w Kędzierzynie-Koźlu. Kamienica przeszła generalny remont i jest w stanie deweloperskim, gotowa do zamieszkania w grudniu 2025 roku.

Opis mieszkań:

Stan deweloperski: Mieszkania po generalnym remoncie, gotowe do wykończenia według własnych upodobań. Widok na Odrę: Większość mieszkań oferuje przepiękny widok na rzekę, co dodaje wyjątkowego uroku i zapewnia wspaniałe widoki.

Komórka lokatorska: Do każdego mieszkania przynależy przestronna komórka lokatorska, idealna do przechowywania dodatkowych rzeczy.

Udogodnienia w kamienicy: Nowoczesne windy: Kamienica posiada dwie klatki schodowe, każda wyposażona w cichobieżną windę, co zapewnia komfort i wygodę mieszkańcom. ogrzewnie podłogowe Historyczny charakter: Zabytkowy urok budynku połączony z nowoczesnymi udogodnieniami tworzy niepowtarzalną atmosferę miejsca.

Lokalizacja: Kamienica znajduje się w prestiżowej lokalizacji na skrzyżowaniu ulic Żeromskiego i Łukasiewicza, blisko centrum miasta i wszystkich niezbędnych udogodnień. Bliskość bulwarów nadodrzańskich z trasami spacerowymi i rowerowymi zapewnia możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Termin oddania: Grudzień 2025

Przedstawione wizualizacje mieszkań mają charakter poglądowy i stanowią jedynie przykłady możliwych aranżacji wnętrz. Dzięki temu klienci mogą jeszcze lepiej wyobrazić sobie potencjał tych wyjątkowych przestrzeni i zaplanować je według siebie.

Posiadamy licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, co daje gwarancję bezpieczeństwa transakcji.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości .

  • Oferta z rynku pierwotnego
  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51 m²
  • 1 piętro w 3-piętrowej kamienicy z windą z 1900 roku
  • Kędzierzyn-Koźle, Koźle
  • Piwnica, możliwość dokupienia garażu
  • Mieszkanie do wykończenia, okna drewniane
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.