Mieszkanie na sprzedaż Katowice al. Wojciecha Korfantego · parter
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort życia z dobrą lokalizacją, ta oferta może być właśnie dla Ciebie.
2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze nowoczesnego budynku, z dostępem do własnego ogródka może być Twoje!
Dużym atutem są zastosowane nowoczesne rozwiązania, takie jak system Smart Home, który pozwala wygodnie zarządzać mieszkaniem, czy pakiet antysmogowy wpływający na jakość powietrza wewnątrz. Całość została zaprojektowana z myślą o codziennym komforcie i oszczędności.
Osiedle wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz dodatkowymi udogodnieniami dla mieszkańców, takimi jak przestrzenie rekreacyjne w postaci zewnętrznej siłowni. Istnieje również możliwość zakupu miejsca postojowego oraz komórki lokatorskiej.
Lokalizacja inwestycji to kolejny mocny punkt – szybki dojazd do centrum Katowic, dostęp do komunikacji miejskiej oraz bliskość terenów zielonych, takich jak Park Śląski czy Park Wełnowiecki, sprawiają, że jest to miejsce bardzo wygodne do życia.
Jesteś zainteresowany innym metrażem mieszkań? Nie ma problemu, w tej inwestycji dostępne są również inne lokale o powierzchniach od 37 m² do 74 m² chętnie przedstawię więcej informacji.
W razie pytań zapraszam do kontaktu, współpraca ze mną nie wiąże się z dodatkowym kosztem. Dodatkowo, jeśli potrzebują Państwo porady odnośnie kredytu to nasi eksperci finansowi pomogą wybrać najkorzystniejsza opcje.
Kontakt:
Kinga Fiszebrandt
-
Oferta z rynku pierwotnego
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,50 m² balkon, aneks kuchenny
-
Parter w 9-piętrowym apartamentowcu z windą, rok budowy 2026
-
Katowice al. Wojciecha Korfantego
-
Mieszkanie w stanie do remontu okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana 4 dni temu
96000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż