Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Kandyty Kandyty · 1 piętro
120 000 zł
2 143 zł/m²
56 m²
2 pok.
Kandyty, Kandyty
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 3 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Mieszkanie 2 pokojowe z garażem ,chlewikiem i piwnicą . Łazienka po remoncie, reszta do zrobienia po swojemu . Chlewik można przerobić na drógi garaż. W bliskiej okolicy jest szkoła ,przedszkole,orlik,plac zabaw oraz sklep.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56 m² piwnica, garaż, osobna kuchnia
-
1 piętro w 2-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 1970
-
Kandyty Kandyty
-
Mieszkanie w stanie do częściowego remontu okna plastikowe
-
Spółdzielcze własnościowe
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
24000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
24000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości