Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Jastrzębie-Zdrój Dubielec ul. Ruchu Oporu · 2 piętro
205 000 zł
4 271 zł/m²
48 m²
2 pok.
Jastrzębie-Zdrój Dubielec, Ruchu Oporu
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 6 200 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Pilnie sprzedam mieszkanie własnościowe w stanie do zamieszkania lub do remontu, bez wyposażenia.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
-
2 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 1980
-
Jastrzębie-Zdrój, Dubielec ul. Ruchu Oporu
-
Mieszkanie w stanie do odświeżenia okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
41000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
41000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
-
Mieszkania na sprzedaż
Jastrzębie-Zdrój -
Mieszkania 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój
-
Mieszkania Jastrzębie-Zdrój ul.
Ruchu Oporu -
Mieszkania na sprzedaż
Jastrzębie-Zdrój Dubielec -
Mieszkania 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój
Dubielec -
Mieszkania śląskie
-
Mieszkania do wynajęcia
Jastrzębie-Zdrój -
Ogłoszenia nieruchomości Jastrzębie-Zdrój
-
Domy Jastrzębie-Zdrój
-
Ceny mieszkań Jastrzębie-Zdrój
Mieszkania – popularne miejscowości