Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Horyszów brak adresu · 1 piętro
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 3 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Posiadam na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 53 mkw, w skład którego wchodzą:
- 2 pokoje
- kuchnia
- łazienka z WC
- komórka
- przedpokój.
Jest jasne, dwustronne, ekspozycja okien: południe - północ. Dobry rozkład pomieszczeń, pokoje nieprzechodnie, z oddzielną kuchnią. Okna PCV. Ogrzewanie z pieca kaflowego znajdującego się w kuchni, opalanego węglem / drzewem. Mieszkanie do remontu.
Idealne dla osób na emeryturze, ceniących sobie ciszę i spokój. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w bloku czterorodzinnym.
Do dyspozycji również piwnica, garaż z dodatkową komórką za zewnątrz, a także ogródek warzywny.
W pobliżu znajduje się sklep spożywczo-przemysłowy oraz szkoła podstawowa. Kościół w odległości 1,5km. Dogodny dostęp do komunikacji, stacja kolejowa Koniuchy jest oddalona o 1,8 km, w miejscowości jest przystanek autobusowy, na którym zatrzymują się busy na trasie Hrubieszów - Zamość. Niedaleka odległość do Werbkowic, gdzie można znaleźć wszelkie potrzebne usługi: sklepy spożywczo-przemysłowe, sklepy budowlane, apteka, targ, fryzjer, restauracja i pizzeria - 11 km. Hrubieszów oddalony o 25 km, Zamość oddalony o 27 km.
Ponadto w niedaleko od mieszkania znajduje się działka rolna o powierzchni 9 arów.
Prosimy o kontakt telefoniczny.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53 m² piwnica, garaż, ogródek, osobna kuchnia
-
1 piętro w bloku
-
Horyszów
-
Mieszkanie w stanie do remontu okna plastikowe
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu
26000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż