Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Grodzisk Mazowiecki Centrum brak adresu · 3 piętro
495 000 zł
10 421 zł/m²
47 m²
3 pok.
Grodzisk Mazowiecki Centrum
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 14 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 47,5 m2, położone w samym centrum Grodziska Mazowieckiego.
Lokal znajduje się na trzecim piętrze, a w jego skład wchodzą: trzy pokoje, osobna, widna kuchnia, łazienka oraz korytarz z szafą w zabudowie.
Do mieszkania przynależy również piwnica.
Wokół budynku znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe.
Obecnie mieszkanie jest wynajmowane, a lokatorzy wyrażają chęć dalszej współpracy, jeżeli nowy właściciel byłby zainteresowany zakupem w celach zarobkowych.
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania.
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,50 m² piwnica, osobna kuchnia
-
3 piętro w bloku
-
Grodzisk Mazowiecki, Centrum
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
99000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
99000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
-
Mieszkania na sprzedaż
Grodzisk Mazowiecki -
Mieszkania 3-pokojowe Grodzisk
Mazowiecki -
Mieszkania na sprzedaż
Grodzisk Mazowiecki Centrum -
Mieszkania 3-pokojowe Grodzisk