Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Grabik brak adresu · parter
490 000 zł
6 712 zł/m²
73 m²
4 pok.
Grabik
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 14 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
-
Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 73 m² piwnica, garaż, ogródek
-
Parter w bloku
-
Grabik
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
98000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
98000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości