Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. marsz. Józefa Piłsudskiego Gorzów Wielkopolski

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Gorzów Wielkopolski ul. marsz. Józefa Piłsudskiego · 7 piętro

375 000
7 813 zł/m²
48
3 pok.
Gorzów Wielkopolski, marsz. Józefa Piłsudskiego - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 11 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

SPRZEDAŻ MIESZKANIA 3-POKOJOWEGO PO KAPITALNYM REMONCIE

Ogłoszenie prywatne

Na sprzedaż oferuję piękne, trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, usytuowane na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku przy ul. Piłsudskiego

Cena: 375000 zl do negocjacji
Powierzchnia: 48 m²

UKŁAD MIESZKANIA:

przestronny salon z kuchnią

2 niezależne sypialnie

przedpokój

łazienka z WC

STANDARD WYKOŃCZENIA:

Mieszkanie przeszło kapitalny remont wykonany od podstaw:

- wymienione wszystkie instalacje: elektryczna i hydrauliczna
- ściany skute do betonu, wykonane nowe tynki
- nowe wylewki podłogowe
- położone wysokiej jakości panele wodoodporne o wysokiej klasie ścieralności AC6
- wszystkie ściany świeżo pomalowane na biało
- nowe drzwi wejściowe
- nowe okna PCV

Nowa kuchnia – zabudowa kuchenna oraz nowy sprzęt AGD

Mieszkanie jest czyste, pachnące i gotowe do zamieszkania – bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych

DODATKOWE ATUTY:

mieszkanie obecnie bez mebli – możliwość aranżacji według własnego gustu

istnieje możliwość pełnego umeblowania na życzenie kupującego
szeroki wybór mebli dostępnych „od ręki”
(m.in. wysokiej jakości meble renomowanych producentów, zestawy wypoczynkowe itp.)

tereny zielone i park
Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem – układ mieszkania oraz standard wykończenia spełnią oczekiwania nawet wymagających klientów.

Mieszkania po tak kompleksowym remoncie i w tej cenie pojawiają się rzadko – warto zobaczyć na żywo, zanim oferta zniknie z rynku.