Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Goleniów ul. Szczecińska · 2 piętro
420 000 zł
7 105 zł/m²
59 m²
2 pok.
Goleniów, Szczecińska
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 12 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Mieszkanie znajduje się przy ulicy Szczecińskiej 26.
Zarządzana przez spółdzielnię mieszkaniową TBS, obecnie czynsz wynosi 460 zł.
Dodatkowy atut to własne ogrzewanie z pieca dwufunkcyjnego.
Nieruchomość mieści się na drugim piętrze i posiada 59,11 m2.
W skład wchodzi piwnica i część wspólna dojazdu do bloku.
Opis pomieszczeń:
* 2 duże, rozkładowe pokoje
* Przestronny korytarz
* Kuchnia
* Łazienka z osobną toaletą
Zapraszam do kontaktu oraz oględzin.
Pośrednikom dziękuję!
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 59,11 m² piwnica
-
2 piętro w bloku
-
Goleniów ul. Szczecińska
-
Ogłoszenie dotyczy partycypacji w TBS
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
84000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
84000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości