Gniezno Centrum
ul. Jana Matejki
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Mieszkanie 3-pokojowe Gniezno Centrum, ul. Jana Matejki
Cena
475 000
Powierzchnia
64
Cena za m²
7 422
Piętro
1
Gniezno Centrum · 475 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Mieszkanie 3-pokojowe Gniezno Centrum, ul. Jana Matejki. Zdjęcie 1
Mieszkanie 3-pokojowe Gniezno Centrum, ul. Jana Matejki. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 14 300 zł na prowizji pośrednika!

Na sprzedaż przestronne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 63,83 m², położone na pierwszym piętrze w Domu przy ul. Matejki w Gnieźnie.

To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, przestrzeń i świetną lokalizację - wszystko jest dosłownie na wyciągnięcie ręki!

UKŁAD I POMIESZCZENIA:

• Przestronny salon - jasny, ustawny, z dużym oknem, które wpuszcza mnóstwo naturalnego światła. Salon został urządzony z klasą, z częścią jadalnianą i dużym stołem - idealny do rodzinnych spotkań lub przyjmowania gości.

• Sypialnia - przytulna i dobrze doświetlona. Zmieści się duże łóżko, szafa i komoda - idealne miejsce do relaksu po dniu pracy.

• Drugi pokój (gościnny / dziecięcy / gabinet) - przyjemne, ciche wnętrze z dużą szafą i oknem, które daje poczucie spokoju i prywatności.

• Kuchnia - w pełni wyposażona, nowoczesna, z dużą ilością szafek i miejscem do gotowania. Znajduje się tu zmywarka, ekspres do kawy, kuchenka gazowa, lodówka - wszystko w idealnym stanie.

• Łazienka - przestronna, elegancka, z nowoczesnym prysznicem z wieloma funkcjami (deszczownica, masaż, radio). Zadbana, w neutralnych kolorach - gotowa do użytkowania bez żadnych nakładów (opis według informacji).

DODATKOWE INFORMACJE:

• Do mieszkania przynależy piwnica (17,98 m²) oraz pomieszczenie gospodarcze (24,32 m²) - idealne na przechowywanie, warsztat lub dodatkową przestrzeń użytkową.
• Ogrzewanie gazowe, niskie koszty utrzymania.
• Budynek zadbany, z miłym sąsiedztwem.
• Świetna lokalizacja - blisko sklepy, przystanki, szkoły, apteka, rynek - wszystko w zasięgu kilku minut pieszo.

CENA DO UZGODNIENIA - OFERTA PRYWATNA, BEZ POŚREDNIKÓW!

To mieszkanie to połączenie komfortu, przestrzeni i doskonałej lokalizacji - w samym sercu Gniezna, a jednocześnie w spokojnej okolicy.

Nie czekaj - takie oferty pojawiają się rzadko!
Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację!

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m²
  • 1 piętro
  • Gniezno, Centrum, ul. Jana Matejki
  • Piwnica
  • Wyposażenie: lodówka, kuchenka, zmywarka
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.