Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Gliwice Stare Gliwice ul. Karola Dickensa · 4 piętro
795 000 zł
9 464 zł/m²
84 m²
4 pok.
Gliwice Stare Gliwice, Karola Dickensa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 23 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84 m2 zlokalizowane w apartamentowcu z 2021 na osiedlu radosnym dzielnica - Stare Gliwice.
Układ:
- salon z aneksem kuchennym
- 3 niezależne pokoje
- łazienka (wanna i kabina prysznicowa)
- szeroki przedpokój
Atuty:
- 4 piętro z windą
- dwa balkony
- salon od strony południowej a sypialnie od północnego wschodu
- spokojne i dobrze skomunikowane osiedle w pobliżu sklepy i apteka
- ogrzewanie miejskie
- gotowe do zamieszkania (wykończone w 2024
-
Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 84 m² balkon, aneks kuchenny
-
4 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą, rok budowy 2021
-
Gliwice, Stare Gliwice ul. Karola Dickensa
-
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Wyposażenie kuchenka, lodówka, piekarnik, pralka, zmywarka
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana 4 dni temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
159000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
159000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
-
Mieszkania na sprzedaż
Gliwice -
Mieszkania 4-pokojowe Gliwice
-
Mieszkania Gliwice ul.
Karola Dickensa -
Mieszkania na sprzedaż
Gliwice Stare Gliwice -
Mieszkania 4-pokojowe Gliwice
Stare Gliwice -