Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
Sośnica Gliwice

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice Sośnica. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Gliwice Sośnica brak adresu · parter

359 000
8 589 zł/m²
41
2 pok.
Gliwice Sośnica - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 10 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Szukasz pierwszego wspólnego mieszkania? Albo pod inwestycje? To może być idealna opcja.

Przytulne mieszkanie 41,8 m² na parterze w kameralnym, dwupiętrowym budynku po termomodernizacji, w spokojnej dzielnicy Sośnica w Gliwicach.

Układ:
salon + sypialnia
osobna, widna kuchnia
łazienka
przedpokój
2 piwnice (dużo miejsca na przechowywanie)

Dlaczego warto:
- ciepłe i ekonomiczne mieszkanie
- ogrzewanie miejskie
- częściowo po remoncie
- wszystko pod ręką - sklepy, szkoła, komunikacja
- spokojna, zielona okolica

359 000 zł

Napisz - chętnie pokażę mieszkanie!

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,80 m² piwnica, osobna kuchnia
  • Parter w bloku  
  • Gliwice, Sośnica  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
72000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat