Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Gliwice Kopernik ul. Bereniki · 3 piętro
480 000 zł
7 066 zł/m²
67 m²
3 pok.
Gliwice Kopernik, Bereniki
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 14 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Witam,
Sprzedam mieszkanie na 3. piętrze, os. Kopernik przy ul. Bereniki, o powierzchni 64 m². Jest to blok 4-piętrowy.
Parking po obu stronach.
Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3,93 m².
Powierzchnia całkowita 67,93 m², które składa się z 3 pokoi wraz z balkonem oraz osobną łazienką i WC.
Mieszkanie jest w pełni wyposażone.
Media: woda + ogrzewanie z sieci miejskiej.
Mieszkanie posiada księgę wieczystą.
Osoba prywatna.
Resztę informacji pod numerem telefonu.
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67,93 m² balkon, piwnica
-
3 piętro w 4-piętrowym bloku
-
Gliwice, Kopernik ul. Bereniki
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
96000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
96000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości