Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Gdynia Oksywie ul. Andaluzyjska · 1 piętro
870 000 zł
14 032 zł/m²
62 m²
3 pok.
Gdynia Oksywie, Andaluzyjska
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Ogłoszenie promowane - możesz skontaktować się z właścicielem za darmo.
Na sprzedaż 62 m2 mieszkanie z balkonem, na kameralnym, liczącym 32 mieszkań osiedlu. Mieszkanie położne w spokojnej okolicy.
W pobliżu:
-Akademia Marynarki Wojennej
-3 Przedszkola
-Szkoła Podstawowa
-Liceum
W odległości 500 metrów 2 sklepy Żabka oraz przystanek autobusowy.
W skład mieszkania wchodzą:
zamknięta kuchnia
Salon
2 Sypialnie
Łazienka
Korytarz
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce w hali garażowej płatne dodatkowo 40 tys. zł.
Mieszkanie w bloku na zamkniętym , monitorowanym osiedlu. Bez obciążeń hipotecznych, pełna własność.
Zapraszam do kontaktu. Sprzedaż bezpośrednia.
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m² balkon, piwnica, miejsce w hali garażowej, osobna kuchnia
-
1 piętro w 2-piętrowym bloku z windą, rok budowy 2013
-
Gdynia, Oksywie ul. Andaluzyjska
-
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Wyposażenie kuchenka, piekarnik, zmywarka
-
Cena do negocjacji
-
Świadectwo Energetyczne
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana przedwczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
174000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
174000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości