Planlokalu
Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdańsku - zaledwie 15 minut spacerem od plaży i nadmorskich alei rekreacyjnych.
Lokalizacja
Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej, zielonej okolicy z doskonale rozwiniętą infrastrukturą miejską:
w pobliżu liczne sklepy, markety, galerie handlowe,
pełen dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus, SKM, PKP),
w sąsiedztwie Uniwersytet Gdański, szpital, przychodnia,
bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych, m.in. Park im. Ronalda Reagana - idealny na spacery, jogging czy relaks z rodziną.
Mieszkanie
Lokal znajduje się na 1. piętrze w zadbanym bloku z windą, monitoringiem i domofonem. Mieszkanie przeszło generalny remont - wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną - z aluminiowej na miedzianą oraz hydrauliczną), wykonano nowe wylewki, a także zamontowano nowe drzwi wejściowe. Wnętrze jest przygotowane do ostatecznego wykończenia według gustu nowego właściciela - oferujemy możliwość współpracy przy jego aranżacji.
Rozkład pomieszczeń:
Przedpokój - 5 m²
Sypialnia - 7 m²
Kuchnia - 5 m²
Salon - 18 m²
Łazienka - 3 m²
Balkon - 2,6 m²
Piwnica - 3 m²
Ekspozycja okien: północ-południe - mieszkanie jest jasne i dobrze doświetlone przez cały dzień. Dodatkowym atutem są niskie opłaty eksploatacyjne - czynsz wynosi ok. 600 zł (plus media: zimna i ciepła woda, prąd, gaz).
Dodatkowe atuty:
dużo miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie budynku,
zadbane otoczenie i zorganizowana przestrzeń wspólna,
cicha, zielona okolica - idealna zarówno dla singla, pary, jak i inwestora szukającego nieruchomości pod wynajem.
Zapraszam serdecznie na prezentację - to mieszkanie ma ogromny potencjał i idealnie łączy bliskość natury z wygodą miejskiego życia.
_
KUP Z NAMI - NAJKORZYSTNIEJ, NAJSZYBCIEJ I BEZPIECZNIE!
Jeżeli zainteresowało Cię powyższe ogłoszenie to:
- Zadzwoń pod wskazany nr tel.
- Umów się na Prezentację,
- Przyjedź i Obejrzyj na żywo,
- Zaproponuj Swoją cenę prezentowanej nieruchomości.
Gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą CENĘ.
Oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
Zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję.
Wszystkie nasze transakcje są objęte ubezpieczeniem OC w PZU.
Z nami u Notariusza otrzymasz Ofertę Specjalną.
Więcej podobnych ofert znajdziesz na naszej stronie: [www]
- Oferta z rynku pierwotnego
- Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m²
- 1 piętro w 10-piętrowym bloku z 1967 roku
- Gdańsk, Przymorze
- Odrębna własność z księgą wieczystą
- Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
- Oferta dodana ponad miesiąc temu