Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Ełdyty Wielkie brak adresu · parter
119 000 zł
2 587 zł/m²
46 m²
2 pok.
Ełdyty Wielkie
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 3 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam dwustronne, bezczynszowe mieszkanie w Ełdytach Wielkich.
Lokal jest położony na parterze i składa się z oddzielnych 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz pomieszczenia gospodarczego.
Do mieszkania przynależy ogródek z dwóch stron mieszkania oraz garaż/budynek gospodarczy na działce obok.
Budynek, w którym znajduje się lokal, jest parterowy i każde z mieszkań posiada oddzielne wejście.
Ogrzewanie w mieszkaniu własne w formie pieca na drewno.
Lokal nadaje się do zamieszkania, wymaga jednak odświeżenia.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m² garaż, ogródek, osobna kuchnia
-
Parter w bloku
-
Ełdyty Wielkie
-
Mieszkanie w stanie do odświeżenia
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
24000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
24000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości