Mieszkanie na sprzedaż Drezdenko ul. Lwowska 6 · parter
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
3-pokojowe mieszkanie z garażem w centrum Drezdenka
Informacje ogólne: 89,3 m², 3 pokoje, parter, kamienica z cegły. Mieszkanie po remoncie (do wykończenia pozostał jeden pokój).
Układ i rozmieszczenie: Mieszkanie o dobrym, funkcjonalnym rozkładzie—osobna kuchnia, dwie sypialnie oraz dodatkowy pokój, łazienka i osobna toaleta. Duże okna zapewniają naturalne doświetlenie. Dwa wejścia: od ulicy i od podwórza.
Standard i wyposażenie: Lokal umeblowany, po remoncie, wyposażony w nowoczesne i ekologiczne ogrzewanie - pompą ciepła. Pozostawione piece kaflowe to nie tylko dekoracja, ale również alternatywne źródło ciepła. Grube ściany z cegły dają niepowtarzalny klimat oraz izolację.
Budynek i otoczenie: Klimatyczna kamienica w ścisłym centrum Drezdenka przy placu Wileńskim. Mieszkanie znajduje się na parterze, co zapewnia łatwy dostęp. Miejsce parkingowe na podwórzu, garaż blaszany, komórka lokatorska oraz piwnica do dyspozycji nowych właścicieli.
Lokalizacja: Blisko sklepy, restauracje, banki i apteki umożliwiają wygodne życie, a mieszkanie zapewnia dostęp do wszystkich zalet centrum.
Podsumowanie: Duże mieszkanie po remoncie z nowoczesnym ogrzewaniem, garażem, piwnicą, komórką oraz możliwością urządzenia tarasu przed wejściem. Niski czynsz administracyjny: 270 zł. Świetna oferta dla ceniących przestrzeń i wygodę w sercu miasta.
W razie pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego, jak również po wcześniejszym umówieniu terminu spotkania jest możliwość prezentacji nieruchomości.
Z moim udziałem prezentacja nieruchomości jest bezpłatna jednak wiąże się to z obowiązkiem podania swoich danych osobowych, a także wyrażeniem pisemnej zgody na wykonanie usługi pośrednictwa w zakupie lub najmie nieruchomości.
Jeśli potrzebujesz finansowania spotkaj się BEZPŁATNIE z naszym doradcą kredytowym, który to specjalnie dla Ciebie wyszuka najkorzystniejszy kredyt hipoteczny oferowany na rynku dopasowany specjalnie dla Państwa i oczywiście pomożemy w analizie ofert podsumowując wszystkie za i przeciw.
Szanowni państwo przy zakupie nieruchomości na rynku wtórnym do ceny ofertowej, uwzględnić trzeba jeszcze:- koszty podatkowe (w tym tata notarialna),
- podatek od czynności cywilnoprawnych (jeśli takowy ma zastosowanie),
- koszty obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 89,30 m² piwnica, garaż, osobna kuchnia
-
Parter w 1-piętrowej kamienicy
-
Drezdenko ul. Lwowska 6
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana dodana dzisiaj
78000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż