Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
Degucie  

Mieszkanie 2-pokojowe Degucie. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Degucie brak adresu · parter

170 000
2 881 zł/m²
59
2 pok.
Degucie - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 5 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

TWOJA MAZURSKA PRZYSTAŃ – 59 m² Z OGRODEM (DEGUCIE)
​Masz dość miejskiego zgiełku i sąsiadów za cienką ścianą? W miejscowości Degucie, rzut beretem od Gołdapi, czeka na Ciebie mieszkanie, które daje niezależność domu jednorodzinnego bez wysokich kosztów utrzymania.
​CENA: 170 000 ZŁ (Mieszkanie bezczynszowe!)
​CO WARTO WIEDZIEĆ?
​Miejskie udogodnienie – Kanalizacja: Budynek jest podłączony do sieci kanalizacyjnej. Zapomnij o pilnowaniu i wywożeniu szamba – tutaj korzystasz z pełnej, bezobsługowej wygody.
​Własny kawałek ziemi (530 m²): Do Twojej dyspozycji jest spory ogród. Idealne miejsce na poranną kawę na trawie, weekendowy grill ze znajomymi czy własny warzywniak.
​Ciepło pod kontrolą: W mieszkaniu znajduje się własna kotłownia z piecem na paliwo stałe (wygodnie zlokalizowana przy kuchni). Nie musisz schodzić do piwnicy – wszystko masz pod ręką i sam decydujesz o temperaturze w domu.
​Niezależność: Do mieszkania wchodzisz osobnymi, zewnętrznymi schodami przez jasny, oszklony wiatrołap, który świetnie izoluje ciepło.
​WNĘTRZE Z CHARAKTEREM:
​Stylowy Salon: Ściana z motywem marmuru, klimatyczny kominek elektryczny i jadalnia z eleganckim szklanym stołem – idealna przestrzeń na rodzinne obiady i relaks.
​Komfort na co dzień: Funkcjonalna kuchnia, sypialnia z ogromną lustrzaną szafą oraz osobne WC i łazienka z narożną wanną.
​Dodatki: Do mieszkania przynależy balkon oraz duża piwnica na rowery czy przetwory.
​LOKALIZACJA:
Cisza, spokój i mazurska natura na wyciągnięcie ręki, a jednocześnie szybki dojazd do uzdrowiskowej Gołdapi z tężniami i pełną infrastrukturą.
​To nie jest zwykłe mieszkanie – to Twoja baza wypadowa na Mazury lub spokojna przystań na stałe.
​Zadzwoń i umów się na prezentację – poczuj ten spokój na własnej skórze!

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 59 m² balkon, piwnica