Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Darłowo Centrum ul. Stanisława Wyspiańskiego · 2 piętro
325 000 zł
7 155 zł/m²
45 m²
3 pok.
Darłowo Centrum, Stanisława Wyspiańskiego
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 9 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam mieszkanie w Darłowie przy ulicy Stanisława Wyspiańskiego 5. Mieszkanie 3 pokojowe raczej do remontu lub według uznania do odświeżenia. Znajduje się na 2 piętrze ,bardzo dużym atutem jest widna kuchnia.Możliwość pozostawienie mebli oraz całego wyposażenia.
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45,42 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
-
2 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 1975
-
Darłowo, Centrum ul. Stanisława Wyspiańskiego
-
Mieszkanie w stanie do remontu okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
65000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
65000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
-
Mieszkania na sprzedaż
Darłowo -
Mieszkania 3-pokojowe Darłowo
-
Mieszkania Darłowo ul.
Stanisława Wyspiańskiego -
Mieszkania na sprzedaż
Darłowo Centrum -
Mieszkania 3-pokojowe Darłowo